Naše Služby

Znáš-li protivníka i sám sebe,     

máš jisté vítězství,      

znáš-li Nebe (načasování) i Zemi (podmínky),     

tvému vítězství nebude nic chybět.     

 

Mistr Sun´-C

Velmi rádi se inspirujeme zajímavými lidmi. Proto jsme použili citát jednoho z největších čínských vojevůdců Mistra Sun´-C, abychom ukázali, že některé pravdy jsou staré již tisíce let.

 

Pokud chcete vítězit, musíte znát své možnosti, svoji konkurenční výhodu i svůj potenciál. Jen tak je možné se správně rozhodovat.

 

Naše poradenství se zaměřuje do oblasti nefinančních auditů. Jsme odborníky hlavně na personální audity (HR audity), audity bezpečnosti informací (ISMS audity), audity ochrany osobních údajů (GDPR audity) a sociální audity (CSR audity).

copyright © 3win Consulting, spol. s r. o.

Společnosti dnes nekladou důraz jen na kvalitu svých výrobků a služeb, ale také na osobní kvalitu svých zaměstnanců.

Úroveň osobní kvality má vliv na výši SEBEVĚDOMÍ a celkovou SPOKOJENOST. Pokud jsou totiž zaměstnanci spokojeni sami se sebou, pak přenášejí tuto pohodu i na své pracoviště.

Cílem našeho poradenství je sladit vše tak, aby osobní kvality jednotlivých zaměstnanců podporovaly kvalitu každého oddělení a tím i celé společnosti.

 

Pokud se o některou z těchto oblastí víc zajímáte nebo ji chcete zlepšovat, rádi Vám odpovíme na to, v čem všem Vám můžeme být nápomocní a za jakou cenu.